dsn: mysql:dbname=rys; host=localhost; charset=utf8

Chcete se přidat?

Chcete se k nám přidat? Bohužel dětské kategorie máme v současné době plně obsazené, ale rádi Vám doporučíme jiný oddíl, nebo vás zařadíme na čekací listinu. Ovšem rádi přijmeme mezi vedoucí dospělé skauty, kteří se dostali do Prahy a rádi by ve skautování pokračovali. Nejste si jisti, zda je to pro vás to pravé? Nevadí, přijďte se nezávazně podívat k nám do klubovny.

Máte-li zájem zařadit na čekací listinu, napište prosím mail kterémukoliv vedoucímu příslušné věkové kategorie, zapíšeme si vás, a dáme vám vědět, až budeme mít v oddíle místo.

V naší klubovně se scházíme pravidelně každý týden ve středu, Myšky od 16.45 do 18.15, Koťata od 16.00 do 17.30 hodin, Rysové od 17.45 do 19.15 hodin, a roveři dle vlastních plánů, vše samozřejmě mimo prázdnin a svátků.

Kdo jsme
Přidejte se