Nejbližší výprava

Skupina Datum Typ Místo

27. 04. jednodenní výprava podrobnosti ->

Vítejte

na stránkách 148. oddílu skautů a skautek Rys. Náš oddíl má již docela dlouhou historii: na výpravě do Strakonic v říjnu 2018 jsme oslavili 30 let od založení činnosti oddílu. Za tu dobu prošly oddílem již stovky dětí, uspořádali jsme přes čtyřicet táborů (protože oddíl se v průběhu času rozděloval na dva oddíly a zase spojoval, jak se můžete dočíst v historii).

Náš oddíl je registrován ve 100. středisku Junáka STOVKA, a spolu s ním patříme pod Junák - český skaut, z. s.. Našimi členy jsou děti od prvňáčků až po dospělé, kteří pak přecházejí do vedení oddílu.

Co děláme

Hlavní náplní naší činnosti je výchova našich členů v souladu myšlenkami skautingu. Pravidelná činnost se skládá ze schůzek v klubovně, výprav především do přírody v okolí Prahy a letního tábora.

Omlouváme se stránky stále ještě vyvíjíme a tak to ještě není úplně ono a mohla nám i uniknout nějaká chybka. Budeme rádi, když nám o ní dáte vědět na e-mail masinmartin13NAgmail.com.

Kdo jsme
Přidejte se