Schůzky máme každou středu od 17:00 do 18:30 v naší klubovně . Na schůzky sebou nosíme potřebné věci, aby mohl program probíhat hladce. Na schůzky se dělíme na družinky a vede je Rádce.

Každou první středu v měsíci máme Oddílovou schůzku. To jsme pak všechny družinky pohromadě a program připravuje vedení. Na oddílovky chodíme v kroji.

Na výpravy jezdíme v oddílovém tričku a šátku. Protože jezdíme nejčastěji do přírody, je vhodné mít na výpravu pevné pohorky, které chrání kotník a pevně drží na noze. Na jednodenní výpravy vozíme malý batůžek a na vícedenní pak velký batoh s příhodným vybavením. Když s sebou potřebujeme něco navíc, napíšeme to do informací k dané akci.

Rysí oddílová trička jsou k zakoupení v klubovně, stačí si říct nějakému Rysímu vedoucímu. Cena je 150,- Kč.

Rysí sedmero

Pro někoho už známá věc, pro někoho novinka. Věříme, že v případě zájmu o činnost je hračka tyto pravidla splnit.

Dnes je 22. 10. 2019
svátek má Sabina.