Chcete se přidat?

Chcete se k nám přidat? Bohužel dětské kategorie máme v současné době plně obsazené, ale rádi Vám doporučíme jiný oddíl, nebo vás zařadíme na čekací listinu. Ovšem rádi přijmeme mezi vedoucí dospělé skauty, kteří se dostali do Prahy a rádi by ve skautování pokračovali. Nejste si jisti, zda je to pro vás to pravé? Nevadí, přijďte se nezávazně podívat k nám do klubovny.

Máte-li zájem zařadit na čekací listinu, napište prosím mail kterémukoliv vedoucímu příslušné věkové kategorie, zapíšeme si vás, a dáme vám vědět, až budeme mít v oddíle místo.

V naší klubovně se scházíme pravidelně každý týden: Roveři v pondělí od 18:00 Rysové ve středu od 17:00 a Koťata ve čtvrtek od 17.00, vše samozřejmě mimo prázdnin a svátků.

Kdo jsme
Přidejte se